Zasadacie a kongresové priestory

Využite naše meeting room, moderné, reprezentatívne a variabilné zasadacie priestory vybavené modernými technológiami.

4x zasadacie miestnosti

V priestoroch FSH sa okrem kancelárií nachádzajú aj 4 variabilné zasadačky rôznej veľkosti. Nájomníci budovy môžu zasadacie priestory využívať kedykoľvek počas dňa. Jednoducho si ich rezervujú cez rezervačný systém alebo svoju požiadavku na priestory promptne vyriešia so zdieľanou asistentkou. Hľadáte vhodné reprezentatívne a variabilné priestory pre vaše obchodné stretnutia, prezentačné podujatia, konferencie, semináre či workshopy, no nie ste našim nájomníkom?

Kontaktujte nás a my vám radi pripravíme ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Všetky miestnosti sú plne vybavené, nachádza sa v nich konferenčný nábytok, prezentačná technika, registračný a objednávací systém, wifi, flipcharty, klimatizácia, LED osvetlenie a kompletné ozvučenie. Kapacita jednotlivých miestností je od 8 do 25 miest. Po spojení zasadacích priestorov ich kapacita narastie až na 136 osôb.

Zasadacie a kongresové priestory
Zasadacie a kongresové priestory
Zasadacie a kongresové priestory
Zasadacie a kongresové priestory

VIP salónik

Klasický dizajn s retro prvkami a nadčasovou eleganciou. Salónik „BusinessClub“ je zasadačkou v luxusnom štýle pre diskrétne stretnutia na najvyššej úrovni.

Pohodlné klubové kresielka, štýlové osvetlenie a kvalitná prezentačná technika spolu so službami osobnej asistentky a čašníka urobia na vašich obchodných partnerov určite skvelý dojem.

VIP salónik

Variabilná kongresová sála

Naše zasadacie priestory vieme do niekoľkých minút zmeniť na veľkú kongresovú sálu. Priestor má po otvorení kapacitu 136 osôb na sedenie a technologicky je vybavený rovnako ako jednotlivé malé zasadačky. Súčasťou kongresovej sály je aj komplexný informačný systém a obrazovky, na ktorých môžu bežať vaše prezentácie alebo streaming podujatia.

Sedenie vám pripravíme podľa vašich požiadaviek buď do tvaru U, I alebo T, prípadne pripravíme klasické kino alebo školské sedenie. Vieme, že organizovať event znamená nielen prenajať si priestor, ale aj veľa ďalších povinností. Aby sme vám organizáciu čo najviac uľahčili, máme pre vás aj doplnkové služby. Radi vám zabezpečíme catering, obsluhu, asistentky a hostesky, prípadne kopírovanie, laminovanie a tlač materiálov.

V areáli FSH je v prípade väčších eventov aj dostatočná kapacita parkovania, k dispozícii máme 80 parkovacích miest.

Variabilná kongresová sála

Varianta usporiadania 1

Varianta usporiadania 4

Varianta usporiadania 2

Varianta usporiadania 4

Varianta usporiadania 3

Varianta usporiadania 4

Varianta usporiadania 4

Varianta usporiadania 4

Outdoorový priestor pre party stany

Ak plánujete organizovať outdoorový event pre väčší počet návštevníkov, v areáli FSH máme pre vás k dispozícii priestor pre party stany s kapacitou až 1000+ osôb. Priestor má rozlohu 2500 m2 a môže slúžiť na vonkajšie teambuildingy, outdoorové prezentačné akcie, športové dni a podujatia, na ktorých sa očakáva vysoká účasť.

Vďaka lokalizácii areálu FSH v priemyselnej zóne je tu povolená aj zvýšená hlučnosť, preto nebudete mať problém ani s ozvučením vášho vonkajšieho podujatia. V prípade organizovania outdoorového eventu na tomto priestore vám radi zabezpečíme aj catering a doplnkové služby podobne ako pri konferenciách v našich vnútorných priestoroch.

Kompletné cateringové služby

Cateringové služby zabezpečujeme pre podujatia, ktoré sa konajú v priestoroch FSH, ale aj mimo nich. Občerstvenie k rokovaniam, coffee break, obed počas celodenného eventu alebo večerný raut, to všetko môžete nechať na náš tím vedený skúseným šéfkuchárom Jánom Dudom.

Radi vám zabezpečíme jedlo aj nápoje, samozrejmosťou je kompletné vybavenie riadom a takisto obsluha. Catering z našej kuchyne je vždy pripravovaný z čerstvých surovín a spĺňa aj vysoké estetické nároky.

Kompletné cateringové služby

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio