Budova
Facility System Hub

Budova FSH funguje ako inovatívne administratívno-technologické centrum. Nájomníkom ponúkame oveľa viac ako len priestory pre biznis. Vytvorili sme živé obchodné prostredie plné technologických firiem, ktoré zdieľajú služby aj know how.

Vlastná fotovoltaická elektráreň

Celá budova FSH sa riadi ekologickými princípmi. Aj preto sme si spravili predprípravu na vlastnú fotovoltaickú elektráreň, ktorá bude v blízkej budúcnosti produkovať energiu na prevádzku spoločných priestorov. Táto energia je obnoviteľný prírodný zdroj, ktorý neprodukuje emisie a výrazne šetrí prevádzkové náklady aj prírodu. Fotovoltaická elektráreň zároveň nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu a aj náklady na jej prevádzku sú skôr zanedbateľné. Vďaka tomu neprenášame náklady na energie na našich nájomníkov a vy pri prenájme u nás ušetríte ešte viac ako zvyčajne.

Vykurovanie a chladenie spodnou vodou

Spodná voda patrí k najefektívnejším zdrojom získavania tepla a chladu. Celoročne má pomerne stálu teplotu v rozmedzí 8 – 12 °C. My ju pomocou čerpadiel využívame priamo na vykurovanie a v lete na klimatizovanie celej budovy.

Inteligentná budova

V budove FSH kladieme dôraz na to, aby naši nájomníci platili len za to, čo naozaj využívajú. Všetky kancelárie majú samostatné merače, vďaka čomu vieme spotrebované energie merať úplne presne. Kúrenie aj chladenie si regulujete sami, platíte teda len za naozaj spotrebované energie. Ak sa v kancelárii nezdržiavate, systém chladenia a kúrenia pracuje automaticky tak, aby ste potrebnú energiu míňali čo najefektívnejšie, resp. nemíňali vôbec. Budova navyše využíva aj spodnú vodu ako obnoviteľný prírodný zdroj, ktorý je bez emisií. Aj vďaka tomu technológie v areáli FSH pomáhajú chrániť životné prostredie.

Nízka spotreba pitnej vody

Vo všetkých umývadlách v budove samozrejme tečie pitná voda. Avšak neplytváme ňou na závlahu ani na splachovanie. Keďže nám záleží na životnom prostredí, na tieto činnosti využívame výlučne dažďovú a spodnú vodu. Úspora pitnej vody sa odrazí nielen na šetrení prírodných zdrojov, ale aj na účte za energie.

Čo nájdete vo Facility System Hube?

Reštaurácia

Poctivá gastronómia nesúca odkaz starých mám v modernom šate. Varíme len z kvalitných sezónnych surovín a privítame vás v štýlových priestoroch s nádychom jemnej elegancie.

Viac info

Zasadacie priestory

Variabilný priestor, ktorý sa dokáže premeniť na štyri zasadačky alebo jeden konferenčný priestor. K tomu konferenčný nábytok, kvalitná prezentačná technika, rezervačný systém, wifi a mnoho ďalšieho.

Viac info

Kancelárske priestory

Moderné a technológiami nabité kancelárie na prenájom. Čakajú na vás reprezentatívne dizajnové priestory s užitočnými doplnkovými službami a inteligentným systémom vstupu.

Viac info

Coworking

Zdieľané kancelárske priestory pre malých podnikateľov a živnostníkov. Šetríte náklady, využívate doplnkové služby a pracujete s podobne naladenými a motivovanými ľuďmi.

Viac info

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio