Reštaurácia a kaviareň

Originálna Reštaurácia a kaviareň FSH je skvelou voľbou pre chutné raňajky, obed s kolegami, biznis rokovanie, rodinné posedenie i oslavu s priateľmi.

Lunch menu 15.10.2018 - 19.10.2018

Otváracie hodiny

Reštaurácia Kaviareň
Pondelok7:30 - 16:30 Pondelok-
Utorok7:30 - 16:30 Utorok-
Streda7:30 - 16:30 Streda-
Štvrtok7:30 - 16:30 Štvrtok-
Piatok7:30 - 16:30 Piatok-

Počas víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja iba na objednávku.

Ponuka reštaurácie

Nazrite do tajomstiev našej kuchyne

Unikátny koncept

Zabudnite na klasické „menučka“, u nás nájdete pravý business lunch alebo bohaté biznisové raňajky.

Varíme tak, ako naše mamy a staré mamy, poctivú kuchyňu však obohacujeme o nové technologické spôsoby prípravy. Nepoužívame žiadne dochucovadlá ani polotovary, iba čerstvé a sezónne suroviny. Jedálny lístok obmieňame raz za tri mesiace, vybrať si môžete aj zo sezónnej ponuky.

Riadime sa heslom, že z jedla u nás musíte mať zážitok a dobrý pocit. Náš koncept je jednoduchý a čistý. Varíme slovenské jedlá, ale aj zahraničnú kuchyňu.

Unikátny koncept
Unikátny koncept
Unikátny koncept
Priestory reštaurácie
Priestory reštaurácie
Priestory reštaurácie

Priestory reštaurácie

Na prízemí budovy sa nachádza elegantná a moderne zariadená á la carte reštaurácia s kapacitou 36 miest v interiéri a 22 miest na terase. Vzdušný priestor je dômyselne zariadený, poskytuje dostatočné súkromie, ale aj priestor pre relax.

Pozornosť upúta stena so zaujímavým modrým vzorom, ktorý pripomína staré domy našich babičiek. Charakter priestoru dotvára vtipná a pozorná obsluha, ktorú tvoria skúsený hlavný čašník Pavol Maštalír a jeho kolegovia. Všetci sa riadia heslom, že nič nie je nemožné a hosťom sa snažia maximálne vychádzať v ústrety. Reštaurácia a aj celý objekt sa aktívne venujú separovaniu odpadu, jedlo si teda vychutnáte v skutočne „zelenej“ reštaurácii. Záujemcovia tu majú možnosť absolvovať aj rôzne gastro semináre a školy varenia, ktoré pravidelne organizuje šéfkuchár Ján Duda a jeho hostia z celého sveta.

Reštaurácia zároveň funguje aj ako dodávateľ cateringu pre podujatia v priestoroch FSH, ale aj mimo nich. Priestor reštaurácie si takisto možno prenajať na firemné podujatia.

Priestory kaviarne

Kaviareň FSH sa nachádza na 2. poschodí a má kapacitu 9 miest vo vnútri a 15 miest na terase.

Kaviareň je podobne ako reštaurácia zariadená v modernom štýle a slúži hlavne ako priestor pre krátke biznis rokovania pri dobrej káve, alebo miesto na oddych po práci. V prípade eventov a konferencií kaviareň rozširuje konferenčné priestory, rovnako ako reštauráciu si ju však môžete zabookovať aj samostatne.

Priestory kaviarne
Priestory kaviarne
Priestory kaviarne

Šéfkuchár Ján Duda

V gastronómii pôsobím od svojich 16-tich rokov. „Privoňal“ som k nej už doma, keďže moja starká bola vychýrená cukrárka.

Byť šéfkuchárom považujem za poslanie. Mám rád rozmanitosť tohto povolania a jeho neobmedzené možnosti. Gastronómia je podľa mňa jediné odvetvie, v ktorom sa môžete „hrať“ a vďaka rôznym chutiam, prísadám a surovinám doslova vyčarovať hosťom úsmev na tvári.

Po skončení strednej školy som odišiel do zahraničia, kde som sa učil od rôznych svetových šéfkuchárov. Po návrate domov som viedol reštauráciu Leberfinger a stal som sa viceprezidentom Aregala Slovensko. Som tiež členom organizácie The World Master Chef a varil som aj pre prezidenta Slovenskej republiky.

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2018 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio