Reštaurácia a kaviareň

Originálna Reštaurácia a kaviareň FSH je skvelou voľbou pre chutné raňajky, obed s kolegami, biznis rokovanie, rodinné posedenie i oslavu s priateľmi.

Lunch menu

Zobraziť lunch menu

Otváracie hodiny

Reštaurácia Kaviareň
Pondelok07:30 - 15:30 hod Pondelok-
Utorok07:30 - 15:30 hod Utorok-
Streda07:30 - 15:30 hod Streda-
Štvrtok07:30 - 15:30 hod Štvrtok-
Piatok07:30 - 15:30 hod Piatok-

Tešíme sa na vašu návštevu v pracovných dňoch pondelok - piatok. Počas sviatkov, dní pracovného voľna a víkendov zatvorené.

Ponuka reštaurácie

Nazrite do tajomstiev našej kuchyne

Unikátny koncept

Zabudnite na klasické „menučka“, u nás nájdete pravý business lunch alebo bohaté biznisové raňajky.

Varíme tak, ako naše mamy a staré mamy. Poctivú kuchyňu však obohacujeme o nové technologické spôsoby prípravy a moderné postupy. Nepoužívame žiadne dochucovadlá ani polotovary, iba čerstvé a sezónne suroviny. Každý pracovný deň si môžete vybrať podľa vlastnej chuti z našej DENNEJ, TÝŽDENNEJ alebo MESAČNEJ (sezónnej) ponuky.

Riadime sa heslom, že z jedla u nás musíte mať zážitok a dobrý pocit. Náš koncept je jednoduchý a čistý. Varíme slovenské jedlá, ale radi si zájdeme po inšpiráciu aj do niektorej zahraničnej kuchyne.

Unikátny koncept
Unikátny koncept
Unikátny koncept
Priestory reštaurácie
Priestory reštaurácie
Priestory reštaurácie

Priestory reštaurácie

Na prízemí budovy sa nachádza elegantná a moderne zariadená reštaurácia s kapacitou 36 miest v interiéri a 22 miest na terase. Vzdušný priestor je dômyselne zariadený, poskytuje dostatočné súkromie aj možnosti stolovania pre väčšie skupiny osôb či pracovné kolektívy.

Vašu pozornosť zaiste upúta stena so zaujímavým modrým vzorom. Drobné nedokonalosti maľby sú vítané a výsledkom ručnej práce majstra, ktorá má pripomínať domy našich starých rodičov a prarodičov. Náš personál sa riadi heslom, že "nič nie je nemožné" a hosťom sa snaží maximálne vychádzať v ústrety. Pre gastro nadšencov pravidelne pripravujeme rôzne gastro workshopy a školy varenia, ktoré organizuje šéfkuchár Ján Duda.

Reštaurácia zároveň funguje aj ako dodávateľ cateringu pre podujatia v priestoroch FSH, ale aj mimo nich. Priestor reštaurácie si takisto možno prenajať na firemné podujatia.

Priestory kaviarne

Kaviareň FSH sa nachádza na 2. poschodí a má kapacitu 9 miest vo vnútri a 15 miest na terase.

Kaviareň je podobne ako reštaurácia zariadená v modernom štýle a slúži hlavne ako priestor pre krátke biznis rokovania pri dobrej káve, alebo miesto na oddych po práci. V prípade eventov a konferencií kaviareň rozširuje konferenčné priestory, rovnako ako reštauráciu si ju však môžete zabookovať aj samostatne.

Priestory kaviarne
Priestory kaviarne
Priestory kaviarne

Šéfkuchár Ján Duda

V gastronómii pôsobím od svojich 16-tich rokov. „Privoňal“ som k nej už doma, keďže moja starká bola vychýrená cukrárka.

Byť šéfkuchárom považujem za poslanie. Mám rád rozmanitosť tohto povolania a jeho neobmedzené možnosti. Gastronómia je podľa mňa jediné odvetvie, v ktorom sa môžete „hrať“ a vďaka rôznym chutiam, prísadám a surovinám doslova vyčarovať hosťom úsmev na tvári.

Po skončení strednej školy som odišiel do zahraničia, kde som sa učil od rôznych svetových šéfkuchárov. Po návrate domov som viedol reštauráciu Leberfinger a stal som sa viceprezidentom Aregala Slovensko. Som tiež členom organizácie The World Master Chef a varil som aj pre prezidenta Slovenskej republiky.

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio