Aktuality

Čo máme nové?

Euro-toques (ET) je jediné lobistické združenie šéfkuchárov oficiálne uznané Európskou komisiou. ET sa priamo zúčastňuje na práci v skupine pre tradície a kvalitu v Európskom parlamente. Taktiež má zastúpenie vo Výbore pre výživu na Generálnom riaditeľstve pre zdravie a výživu spotrebiteľov Európskej komisie a tým sa stáva i dôležitým poradným orgánom Európskeho parlamentu.

Ján Duda: "Som hrdý na to, že spolu s mojimi kolegami z E-T SK sa nám podarilo získať členstvo v tak prestížnej organizácii s dlhoročnou tradíciou. Pre mňa osobne je to veľké uznanie, že som sa ako jeden zo zakladajúcich členov občianskeho združenia stal oficiálne prvým prezidentom a hrdo som viedol delegáciu do Bruselu. Veľa času i bezsenných nocí som strávil nad prezentáciou, aby som nesklamal či už seba, alebo okolie. Samozrejme veľké ďakujem patrí rodine, mojej Zuzke a projektu FSH za podporu pri mojom snažení."

Trochu z histórie: 

Zakladajúcimi členmi Euro-toques boli pred 32 rokmi Pierre Romeijer a nedávno zosnulý Paul Bocuse. Cieľom vzniku združenia bolo a je zachovanie ochrany kvality a pôvodu potravín.

Galéria

Čo máme nové?
Čo máme nové?
Čo máme nové?
Čo máme nové?

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio