Aktuality

"Office sharing" ako nový kancelársky trend

Na "západe" už bežná vec sa pomaly stáva súčasťou aj našich (slovenských) pracovísk a kancelárii. Príkladom je naše hlavné mesto, v ktorom je prenajímanie si kancelárií, pracovných miest /coworking/ či samostatných zasadačiek na určitý, zvyčajne krátky čas, už bežnou záležitosťou.  

"Sharing", alebo ako sa správne po slovensky píše "zdieľanie" v sebe skrýva viacero pozitív. Firma či jednotlivec získa kvalitné pracovné miesto a zázemie s výborným technickým zabezpečením, ktoré mu ponúka všetko potrebné pre jeho prácu, a to v čase a v objeme, ktorý je pre neho postačujúci.

Meniace sa pracovné návyky mladých ľudí nútia firmy zamýšľať sa aj nad dostupnosťou takýchto zdieľaných priestorov. Zamestnanci s trvalým bydliskom ďaleko od sídla firmy, cestujúci obchodníci a majitelia malých firiem, projektanti na stavbách a rôzne slobodné povolania sú ich typickými užívateľmi. Pracovné miesto, rýchly internet, dobrá dostupnosť lokality a možnosť využívať doplnkové služby sú všetko, čo flexibilne pracujúci človek k svojej práci potrebuje (okrem skvelej kávy  ).

Facility_System_Hub_budova

Iste, niekto môže namietať, že pri zdieľaných priestoroch je nutné počítať aj možnosťou obmedzenia súkromia... Ale aj tento problém je ľahko riešiteľný. Priestory, ktoré zdieľané pracoviská ponúkajú, zvyčajne disponujú doplnkovými plochami, ktoré je možné využiť na pokojné telefonovanie, či ako oddychové zóny.

Ste často na cestách a hľadáte kanceláriu či plne vybavené pracovné miesto na krátky čas v Trenčíne? Je práca z domu pre vás rušivá a váš pracovný výkon klesá? Alebo iba jednoducho chcete rozbehnúť vlastné projekty, no zatiaľ postrádate financie na vlastnú kanceláriu? Vo Facility System Hub® v Trenčíne sme na všetko potrebné mysleli už od začiatku a zdieľaná kancelária  je jednou z našich core služieb.

Tak nás neváhajte osloviť.

 


Galéria

"Office sharing" ako nový kancelársky trend
"Office sharing" ako nový kancelársky trend
"Office sharing" ako nový kancelársky trend

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio