Aktuality

Potešte svoje oči malým kúskom umenia

Tešíme sa z partnerstiev, ktoré vo Facility System Hub vznikajú   Jedným z tých prvých a nám srdcu veľmi blízkych je to, ktoré vzišlo zo spolupráce s Galériou EUROPEAN ART house. Naše priestory opäť nabrali nový "glanz" a útulnosť prostredníctvom dočasnej mini galérie. Vystavované diela mladých slovenských i zahraničných umelcov môžete obdivovať vo všetkých spoločných priestoroch Administratívno-technologického centra Facility System Hub®

Malý náhľad do mikro sveta umenia nájdete vo fotogalérii nižšie. Ale viac prezrádzať nebudeme..., príďte sa presvedčiť osobne.   Priestory s vystavenými dielami sú totiž prístupné aj pre verejnosť počas pracovných dní v čase od 08:00 do 16:30 hod.


Trvanie výstavy diel v priestoroch Facility System Hub® a ceny diel:

Výstava trvá do odvolania. Vstup počas pracovných dní v čase od 08:00 do 16:30 hod.

Vstupné:  bez vstupného.

Všetky vystavované diela sú taktiež predajné. V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte prosím priamo vystavovateľa -  Galériu EUROPEAN ART house telefonicky +421 903 697 886 alebo e-mailom na lubka@creatived.sk.


A aby sme potešili aj ostatné vaše zmysly, o to sa postarajú chutné raňajky, obed či kávička z našej reštaurácie, ktorú nájdete na prízemí budovy Facility System Hub®  

Tešíme sa na vašu návštevu.


O Galérii EUROPEAN ART house s jej riaditeľkou, Mgr. Ľubicou Vlkovou

  • Ľubka, čo vlastne znamená EUROPEAN ART a kde sa vzal?

Projekt EUROPEAN ART vznikol s cieľom vytvoriť priestor pre jednoduchú a rýchlu prezentáciu súčasnej tvorby profesionálnych aj neprofesionálnych umelcov z celej Európy. Našim hlavným cieľom je vytvorenie umeleckej komunity a akejsi databázy aktívnych európskych umelcov, škôl, galérií a organizácií, kde môžu svoje diela ich autori konzultovať, zdieľať, predávať, hodnotiť a tak sa inšpirovať, posúvať, podporovať v ďalšej tvorbe.

Samotná myšlienka EUROPEAN ART vznikla rýchlo, jej rozvoj bol však veľmi zdĺhavý. Našťastie teraz, po rokoch plánovania, dizajnovania a programovania, sa s hrdosťou pozeráme na to, čo sa nám podarilo zvládnuť. Veľkú radosť nám robí aj nová Galéria EUROPEAN ART house v Nemšovej, ktorá vytvára miesto pre stretávania sa výtvarníkov, milovníkov umenia, tvorbu výstav, slávnostných vernisáží, workshopov a kde si môžete nájsť a zakúpiť umelecký kúsok alebo výtvarné dielo.

  • Kto sú umelci, ktorých diela sú vystavené?

Autori, ktorých diela sú vystavené v priestoroch Facility System Hub®, sú výtvarníci z Galérie EUROPEAN ART house. Aj touto formou sa snažíme prezentovať ich tvorbu a dostať ju i samotných výtvarníkov bližšie k ľuďom.

  • Kde možno o projekte a galérie European Art nájsť viac informácií?

Všetky potrebné informácie je možné nájsť na portáli www.europeanart.eu. Ten nie je určený len pre jednotlivcov, ale aj pre umelecké organizácie rôzneho typu (umelecké školy, galérie alebo organizácie späté s umením) a širokú verejnosť. Tu im dávame priestor nielen pre začlenenie sa do cielenej výtvarnej komunity, ale aj priestor pre ich lepšiu propagáciu a cielené zvýšenie povedomia verejnosti o ich existencii, aktivitách a službách.

Avšak veľmi radi uvítame všetkých milovníkov umenia aj v našej Galérii v Nemšovej.

  • Krátky príbeh EUROPEAN ART-u

Sme milovníci umenia a často sme v kontakte s ďalšími autormi umeleckých diel, alebo ich obdivovateľmi. Z vlastných i sprostredkovaných skúseností tak vieme, aké problematické je pre umelcov dostať svoju tvorbu medzi ľudí a živiť sa ňou. A naopak, aká zbytočne zložitá býva cesta ľudí k umeniu. Pomocou internetového portálu ich však vieme nielen o umelcoch informovať, ale priam im naservírovať umenie "rovno pod nos". ;)

Galéria

Potešte svoje oči malým kúskom umenia
Potešte svoje oči malým kúskom umenia
Potešte svoje oči malým kúskom umenia
Potešte svoje oči malým kúskom umenia

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio