Aktuality

Nový mesiac prináša zmeny v koncepte reštaurácie.

Pán Roman si už užíva výhru v podobe darčekovej karty s kreditom. Podelil sa s nami o svoj názor a pri žrebovaní sa na neho usmialo šťastie :)  Nám však rovnako záleží na názore všetkých našich zákazníkov, a preto sa v tomto článku dozviete, ako ste v uplynulých mesiacoch zhodnotili našu KUCHYŇU, SERVIS a PROSTREDIE reštaurácie, akú DOPLNKOVÚ AKTIVITU by ste uvítali a ODKIAĽ ste sa od nás dozvedeli. Niektoré hodnotenia nás potešili, iné pobavili, no najmä:

všetky vaše odpovede nám poskytli veľa pozitívnych podnetov i dôvod na premýšľanie. Po vyhodnotení dotazníkov sme sa napokon rozhodli zapracovať vaše tipy a názory nasledovne:


Novinka č. 1 - NOVÝ KONCEPT

  • Každý pracovný týždeň Vás okrem tradičnej dennej ponuky Lunch menu čaká aj stála TÝŽDENNÁ PONUKA. Takto budete mať každý deň v týždni na výber 2 polievky a 5 - 6 hlavných jedál.
  • Okrem toho si každý mesiac môžete u nás dopriať aj tradičnú mesačnú ponuku, venovanú niektorej medzinárodnej kuchyni, prípadne sezónnemu obdobiu.


Novinka č. 2 - NOVÉ OTVÁRACIE HODINY

  • Od 01.10.2018 sa tešíme na vašu návštevu počas nových otváracích hodín, a to každý pracovný deň od 07:30 do 16:30 hod. Počas víkendov a sviatkov otvorené iba na objednávku.


Novinka č. 3 - VIAC PRIESTORU

  • Keďže kapacitu letnej terasy počas chladných dní už naplno nevyužijeme, doplnili sme ďalších 12 miest na sedenie v priestore foyer. Svoj stôl pre pracovný obed či obchodné stretnutie si môžete REZERVOVAŤ na známom telefónnom čísle 032 - 7 444 992  


Veríme, že vás uvedené novinky potešili, ďakujeme za doterajšiu priazeň a tešíme na vašu ďalšiu návštevu.

Všetky vaše odpovede sme spracovali do tohto krátkeho vizuálu:

Dotaznik_RFSHVaše najžiadanejšie podnety budeme postupne uvádzať do života prevádzky. Ďakujeme, že nám pomáhate vylepšovať náš spoločný priestor.
Galéria

Nový mesiac prináša zmeny v koncepte reštaurácie.
Nový mesiac prináša zmeny v koncepte reštaurácie.
Nový mesiac prináša zmeny v koncepte reštaurácie.

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio