Aktuality

NOVINKA - online platba a registrácia na podujatia

Zmena k lepšiemu je vždy krokom vpred! Od septembra máte možnosť uhradiť vstupenky na nami organizované akcie a podujatia pekne z pohodlia svojho domova, či akéhokoľvek iného priestoru. Stačí vám k tomu internetového pripojenie a pár klikov na našej web stránke. 

Už žiadne zdĺhavé preklikávanie formulárov a čakanie na odpoveď či potvrdenie registrácie. Všetky tieto operácie už za nás vyrieši počítač, takže o stave svojej objednávky ste hneď informovaní :) 

Možnosť online platby je v jednotlivých ponukách prístupná cez typické oranžové tlačítko, ktoré vás prenesie do virtuálneho sveta. Nie je potrebné vypĺňať variabilné symboly, čísla bankových účtov a iné údaje. Stačí uviesť číslo vašej platobnej karty a platba je zrealizovaná.Ďalší postup je už veľmi jednoduchý a interaktívny. O každom kroku, či správnom alebo chybnom dostanete informáciu priamo vo formulári alebo do vami uvedeného mailu. 

Takto napríklad vyzerá začiatok registračného formulára pre BRONZOVÚ úroveň členstva v našom biznis klube


Na jeho konci sa objaví platobná brána. O platbe vám príde potvrdenie s originálnym variabilným číslom a ak si zadáte požiadavku na faktúru - daňový doklad, tá vám bude zaslaná do 24 hodín vo formáte pdf. Informácie o vašej platobnej karte NIE SÚ nikde v našom systéme archivované a slúžia výhradne pre účely konkrétnej platby !

Radi by ste sa zúčastnili Gurmánskeho workshopu, či pozvali svoju manželku na zážitkovú degustačnú večeru? Alebo sa spolu s kolegami tešíte na niektorý odborný seminár? Nech sa páči, prezrite si našu aktuálnu ponuku podujatí v sekcii "PRIPRAVOVANÉ AKCIE". :)

Ak si želáte zakúpiť vstup na podujatie ako darček, radi vám vyhovieme. Stačí nás kontaktovať na marketing@facility.sk a všetko potrebné spolu promptne vyriešime.
 

Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio