Reštaurácia

Moderná a elegantná reštaurácia FSH ponúka poctivú gastronómiu z čerstvých surovín obohatenú o nové technologické spôsoby prípravy.

S plným žalúdkom ide všetko jednoduchšie. Nehovoriac o biznise, ktorý sa rieši ľahšie a efektívnejšie, ak sa nemusíte sústrediť na hlad. Reštaurácia, ktorá si vás získa svojim moderným dizajnom a neustálou vôňou čerstvého jedla, je otvorená počas celého pracovného týždňa. Už sa teda nestane, že budete odchádzať zo stretnutia hladný.

RESTAURANT Facility System Hub

Reštaurácia, ktorú nájdete v budove Facility System Hub®, ponúka komfort a jedlo pripravované z tých najlepších surovín. Individuálny prístup ku každej jednej porcii je to, čo robí našich zákazníkov spokojných.

Biznis obed je skvelý spôsob, ako vyriešiť dve veci naraz. Vychutnať si chutné jedlo v našej reštaurácií a zároveň vybaviť na úrovni stretnutie s dôležitým pracovným partnerom či klientom.

Pracovať a popritom si spríjemniť deň jedlom, je u nás možné hneď od rána. Na svoje si prídu milovníci sladkých raňajok, ale aj tí, ktorí preferujú poriadne tradičné raňajky. Okrem toho nezabúdame ani na ročné obdobia, a preto si môžete u nás vždy vybrať zo špeciálneho menu, ktoré je prispôsobené konkrétnej sezóne.Newsletter

Spojte sa s nami


Facility, s.r.o.
Bratislavská 614
911 05 Trenčín
zobraziť na mape

032/7444 999


Facebook YouTube LinkedIn

© 2024 Facility, s.r.o. / Vytvorilo Frio